Běh za Vidouli – organizátoři se představují

Na Magistrátě číhá pět nebezpečných návrhů, které se chystají rozcupovat Park Vidoule (plným názvem Přírodní park Košíře-Motol) a zahájit jeho postupnou zkázu. Za ochranu Parku Vidoule jsme pořádali 28. května Běh za Vidouli. Bylo úžasné slunečné počasí, přitom týden před a týden po silně pršelo. Bránit Vidouli přišlo na 700 lidí.  Po fotkách z Běhu zde přinášíme představení organizátorů:  o. s. Košířská cibulačka, o. s. Za život lidskej, o. s. Za záchranu parku Kavalírka (podívejte se na studii rekonstrukce Parku), o. s. Cibulkao. s. Přátelé Malvazinek,  Spolek rodičů a přátel školy při MŠ Radlická, o.s. Pro ochranu příznivých životních podmínek od Bulovky po Šalamounku, o. s. Za krajinu kolem nás, ZO Praha 5 Českého svazu včelařů, o. s. Jinonice-Vidoule, o. s. Přátelé Buďánek.

Tištěná brožura se seznamem ohrožených míst byla na Běhu zcela rozebrána, zde ji najdete v pdf verzi.

Na většinu nástěnek vystavených na Běhu za Vidouli se můžete podívat i na následujících fotkách, omluvte prosím sníženou kvalitu snímků.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Galerie, hřiště, Park Vidoule, Ze života, Životní prostředí. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..