Bus 123 jezdí k Andělu!

IMG_4231

Bus 123 bude jezdit od 15.srpna k Andělu (končit bude Na Knížecí). To by bylo skvělé, kdyby se dočasná změna stala trvalou.
Citujeme ze zprávy na webu dopravního podniku (plný text zde):

„Od 15. srpna 2015 (přibližně od 0.30 hodin) do 17. října 2015 (přibližně do 4.30 hodin) bude z důvodu rekonstrukce tramvajové trati v Plzeňské ulici obousměrně přerušen tramvajový provoz v úseku Anděl – Kavalírka. …

Změny tras tramvajových linek:
Linky číslo 4 a 14 jsou zrušeny.
Linka číslo 9 bude ve směru od Spojovací ze zastávky Arbesovo náměstí odkloněna přes Anděl (v ulici Nádražní), Na Knížecí a Plzeňku na Smíchovské nádraží, kde bude ukončena.
Linka číslo 10 bude ve směru od Sídliště Ďáblice ze zastávky Zborovská odkloněna přes Anděl (v ulici Nádražní), Na Knížecí, Plzeňku, Smíchovské nádraží a Hlubočepy na Sídliště Barrandov, kde bude ukončena.
Linka číslo 16 bude ve směru od Lehovce ze zastávky Zborovská odkloněna přes Anděl (v ulici Nádražní), Na Knížecí, Plzeňku a Smíchovské nádraží do Hlubočep, kde bude ukončena (nástupní zastávka bude Zlíchov). Od 31. srpna 2015 bude linka v ranní špičce prodloužena až na Sídliště Barrandov.

Náhradní tramvajová doprava:
V denním provozu bude v trase Sídliště Řepy – Blatiny – Slánská – Hlušičkova – Krematorium Motol – Motol – Vozovna Motol – Hotel Golf – Poštovka – Kotlářka – Kavalírka zavedena linka číslo 39.

Náhradní autobusová doprava:
V denním provozu bude v trase Na Knížecí – Anděl – Bertramka – Kavalírka – Kotlářka zavedena náhradní autobusová doprava X9.
V nočním provozu bude v trase Na Knížecí – Anděl – Bertramka – Kotlářka – Hotel Golf – Motol – Slánská – Sídliště Řepy zavedena náhradní autobusová doprava X58.

Změny v provozu autobusů:
Linka číslo 123 bude prodloužena z Kavalírky přes zastávky Klamovka, U Zvonu, Bertramka a Anděl do zastávky Na Knížecí, kde bude ukončena.

Pro linky číslo 167 a 191 se zřizují zastávky U Zvonu a Bertramka v obou směrech v zastávkách linky X9. Pro linku číslo 167 ještě zastávka Kotlářka, také v obou směrech v zastávkách linky X9.“

Příspěvek byl publikován v rubrice bus 123. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.