Něco o nás

spolek_Cibulka-logoNa www.Cibulky.info najdete některé informace z Košířských občanských sdružení a spolků. Web spravuje spolek Cibulka (podle nového občanského zákoníku jsme se totiž museli přejmenovat, do dubna 2014 jsme byli občanské sdružení Cibulka) a pokud není uvedeno jinak, čtete informace právě od nás.

Spolek Cibulka chce přispívat k citlivým úpravám a zvelebování části Prahy 5 – Košíře zvané Cibulka. Jedná se o pomnožný tvar! Ne jednotné číslo jako v případě zámečku, asi proto se v hovorové  řeči vžil i název  Cibulky. Spolek chce přispívat k tomu, aby tato městská část odpovídala moderním trendům bydlení, zejména aby byla vstřícná zranitelnějším občanům (seniorům, dětem …) a čisté dopravě. Příkladem je budování a údržba dětských hřišť, bezpečnost chodců na přechodech a na chodnících, bezpečnost cyklistů, dostatek bezpečného parkování, zdokonalování údržby veřejné zeleně a další. Dalším cílem sdružení je podpora a aktivní uskutečňování širší účasti veřejnosti ve správních řízeních, za účelem ochrany charakteru zástavby v chráněné památkové zóně a ochrany životního prostředí.

Emailový kontakt je: , ale předem se omlouváme, že není v našich silách na všechny emaily odpovídat, hlavně ne včas. Vkládání komentářů pod texty příspěvků jsme s ohledem na bezpečnost webu museli omezit. Pro zpětnou vazbu, komentáře a dotazy proto prosím používejte pokud možno facebookové stránky spolku: https://www.facebook.com/Cibulky.info/