Diskusní večer „O obci“ s prof. Janem Sokolem (10. října) a setkání uživatelů portálu Chodci sobě (23. října)

Diskusní večer s prof. Janem Sokolem o historii vzniku obce a o jejím významu jako místního lidského společenství. Diskuse má podpořit zájem občanů o komunální politiku.
Koná se dne 10.10. od 19 hodin ve farním sále kostela sv. Václava na Smíchově. Farní sál se nachází v budově fary přímo za kostelem.

Diskusní večer s prof. Petrem Moosem na téma: „Doprava je veřejný statek“. K diskusi s významným českým odborníkem na problematiku dopravy jsou zváni komunální politici a všichni, kteří se snaží v naší roztříštěné společnosti znovu oživit otázku společných občanských zájmů. Koná se dne 14.11. od 19 hodin ve farním sále kostela sv. Václava na Smíchově. Farní sál se nachází v budově fary přímo za kostelem. Oba večery pořádá Křesťanská akademie a KDU Praha 5.

23.10.2013 bude setkání uživatelů portálu Chodci sobě, v jehož rámci občané spolupracují s městskými částmi na zvelebování dopravního veřejného prostoru. Setkání bude na radnici Prahy 2, Náměstí Míru 600/20, sál č. 320 od 9:30 do 16:30. Uzávěrka pro registraci (z důvodu omezeného prostoru): 13. říjen 2013. Pořádá o.s. Pražské matky a Městská část Praha 2.

Příspěvek byl publikován v rubrice bus 123, Nezařazené, Životní prostředí. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..