Milý a nesmělý úsměv pana Passera v Metru na každém metru

Zásadním problémem současnosti jsou DEVELOPEŘI.
Developeři staví prvoplánové obytné domy všude, vybavenost opomíjí, zeleň je nezajímá a dopravu neřeší. Nevadí jim stavět v CHKO, stavět i přes zákaz výstavby, přes omezení výšky, všechno je jedno. Pokud záměr zaplnit prostor stavbou obytného domu neprojde, za pár měsíců žádají znovu. Spoléhají, že jednou si oponenti nevšimnou a už tam bude obrovský naddimenzovaný obytný dům, který nikdo nepotřebuje. Jsou pyšní na své arogantní nevhodné stavby, nepřátelské k okolí. Milý a nesmělý úsměv pana Passera, kandidáta do voleb, je falešný a jeho osoba je Praze velmi nebezpečná právě pro jeho spojení s developery.

11.9.2014 Političtí mafiáni se tváří jako občanští aktivisté, Jiří Leschtina, Respekt
8.9.2014: „Starosta Passer zvýhodnil sám sebe a získal zajímavé pozemky. …“ reportéři ČT
11.6.2014: „Kandidát na primátora Passer: Lidé v komunálu by přivítali mírnou korupci, kdyby se investovalo“, Jakub Kalenský, iHned.cz

Na Praze 5 jsme vytvořili přes 10 občanských spolků, které se snaží zpříjemnít prostředí, ve kterém žijeme. Např zjara úklid okolí usedlosti Cibulka, dětská hřiště, přechody, doprava atd. Ovšem hlavní naše činnost je sledování plánů developerů a naše obrana proti nim.

Ing. arch. Kateřina Adámková, členky spolku Cibulka, vyšlo v časopisu Respekt 32/14, převzato se souhlasem autorky

Příspěvek byl publikován v rubrice Stavby, VOLBY, Životní prostředí. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.