Petice: Nekácejte les v parku Vidoule kvůli golfu!

Vstup na Golfové hřiště není povolen, byť je to obecní pozemek. Kromě oplocení vás může trefit golfový míček. Nad rozšířením golfového hřiště v Praze 5 zůstává rozum stát.

Žádáme naše zastupitele, aby neschválili návrh zadání změny územního plánu, kterým se rozšíří území golfového hřiště jen pro uživatele Golf Club Motol. Požadujeme odložení rozhodnutí minimálně do zpracování kvalitní a komplexní studie revitalizace Přírodního parku Košíře – Motol (dále jen „Park Vidoule“) a jejího korektního veřejného projednání. Pro rychlou orientaci jsou změny územního plánu, usnesení Rady MČ Praha 5 a zamítavé stanovisko Magistrátu v tomto dopise KDU, zde pak najdete další informace o Parku Vidoule.
Pomozte prosím zachránit Park Vidoule pro všechny. Text petice najdete zde. Můžete ji vytisknout a s podpisy doručit na některou z adres uvedených na podpisovém archu. Petici můžete podpořit i na internetu: Nekácejte les v parku Vidoule kvůli Golfu!

o. s. Cibulka // o. s. ZO Praha 5 Českého svazu včelařů // o. s. Přátelé Malvazinek // o. s. Zdravá Pětka

Příspěvek byl publikován v rubrice Park Vidoule, Životní prostředí. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..