Běh za Vidouli 2020

Plakáty o dění na Cibulkách a okolí vyvěšované na Běhu: Fotbalový oddíl SK Uhelné sklady, TOP rezidence Na Pomezí, Doprava pod Vidoulí, Znáte silniční okruhy Prahy?, … další budeme přidávat

sdílíme info o Běhu za Vidouli: POZOR ZMĚNA
Milí přátelé Běhu a Cibulek,
rozhodli jsme se letošní ročník uspořádat s ohledem na stávající covidovou situaci bezkontaktní. Myslíme především na rizika, která větší uskupení lidí na malém prostoru představují. Závod a celá akce na tenisu 22. 9. se konat nebudou, Běh bude letos individuální, případně v menších skupinách. Kdykoliv budete mít čas (počínaje 22. 9.) a chuť, vyběhněte na trasu, mapka je v příloze. Váš čas nám můžete zaslat na cibulačkový mail, do 14 dnů zveřejníme výsledky. Informační plachty, které se týkají jak Vidoule, tak různých dalších problémů kopce, instalujeme na škvárovém hřišti, případně u Hájovny, kde si je budete moct od 22. 9. přibližně dva týdny chodit pročítat. A že bude co číst… Hřiště posečeme, dětem se plácek bude nejspíš ještě na podzim ke hraní hodit.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaše časy!
Běhu a Cibulkám zdar!

Košířská Cibulačka

 

Mapu Běhu ke stažení v pdf najdete zde.

Několik zajímavostí z minulých ročníků najdete zde:

Galerie fotek z minulých ročníků, brožurky se shrnujícími informacemi o Vidouli a stavbách, které ji ohrožují (ohrožovaly) a mnohem víc najdete na stránkách:

Běh za Vidouli 2019 (zde).
Běh za Vidouli 2018 (zde).
Běh za Vidouli 2017 (zde).
Běh za Vidouli 2016 (zde).
Běh za Vidouli 2015 (zde)
Běh za Vidouli 2014 (zde)
Běh za Vidouli 2013 (zde)

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.